Haarverzorging

15 x het bewijs dat de long bob dé haarstijl is die bij iedere gezichtsvorm past

15 x het bewijs dat de long bob dé haarstijl is die bij iedere gezichtsvorm past

Heb je al jaren hetzelfde kapsel en zit je eraan te denken om even wat anders te doen? Of ben je juist iemand die bij het minste of geringste jezelf een nieuw kapsel laat aanmeten? Dan hebben we een tip voor jou: ga voor de lange boblijn.

Dankzij een paar handige trucs - zoals wel of geen pony, een zijscheiding of een middenscheiding, krullen of niet - staat de lange boblijn bij iedereen! Nog wat voordeeltjes van de 'lob' (kort voor long bob) is dat het onderhoudsvriendelijk is, het fris aanvoelt en super vrouwelijk is. 

Nog niet overtuigd? Laat je dan inspireren door de onderstaande celebrities die je voorgingen. Wij zien je bij de kapper...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door chrissy teigen (@chrissyteigen) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door emma stone ♥ (@emmastones.official) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Rosie HW (@rosiehw) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door 🦋 (@bellahadid) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Jennifer Lawrence (@jlawthequeen) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LehmanAt50 Makeup @rebeccarestrepo Hair @takishahair

Een bericht gedeeld door Kerry Washington (@kerrywashington) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Eva Longoria Baston (@evalongoria) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Olivia Palermo (@oliviapalermo) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Jourdan Dunn (@jourdandunn) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Victoria Beckham (@victoriabeckham) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Jennifer Lopez (@jlo) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door CARDIVENOM (@iamcardib) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Lady Gaga (@ladygaga) op

Beeld: Getty Images
Deel dit artikel
Back to top