Haarverzorging

Deze haartrend uit onze jeugd maakt een comeback in 2023

Deze haartrend uit onze jeugd maakt een comeback in 2023

Zoals je waarschijnlijk wel vaker van ons hebt gehoord, komen steeds meer trends van zo'n twintig jaar geleden weer helemaal back to the future. Ook in 2023 besteden we weer veel tijd aan trends 'vroeger' en vinden we de leukste hypes van toen weer in onder andere winkels en op social media. Een Y2K trend die deze lente en zomer van pas gaat komen? Dat is déze bijzondere haartrend. 

Deze haartrend uit onze jeugd maakt een comeback dit jaar

Geloof het of niet, maar de glitter haartrend is weer helemaal terug van weggeweest. And we couldn't be happier. Dit jaar vinden we onze happiness weer terug en daar hoort natuurlijk glitter in je haar bij. Of je nu voor een feestje je haren helemaal glitterig maakt, of om een saaie kantoordag wat gezelliger te maken; met de glitter haartrend maak je je dag in ieder geval een stuk beter. 

Strass in je haren

We zien nu steeds vaker glitters en strass terugkomen in bijvoorbeeld leren jasjes en toffe laarzen. Maar anno 2005 liepen we allemaal rond met gelhaar met strass-steentjes erin verwerkt. Weet jij nog hoe jouw bedazzler eruit zag? Of erger nog: heb je 'm nog ergens op zolder liggen? 

Een makkie

Net zoals vroeger (wat voelen we ons oud) is het bedazzlen van je lokken nog steeds heel makkelijk om te doen. Je schaft een bedazzler aan bij welke winkel dan ook en beglitteren maar. Om de haarstijl ook nog een beetje 2023 te maken kun je de steentjes bijvoorbeeld in een slick back bun verwerken. Houd je je haren liever los? Dan kun je ook een prachtige beach look maken met wavy hair, mini vlechtjes én natuurlijk je glitter. 

Hieronder kun je zien wat de resultaten van zo'n bedazzler zijn!

@kirstyeelizabeth A little bedazzleee ✨ search gem stamped on Amazon! 💗 #hairideas #hairstyles #90shair ♬ Sex and the City (Main Theme) - TV Sounds Unlimited
Beeld: Getty Images
Deel dit artikel
Back to top