Vanmiddag om vier uur verzamelde alle pers en andere genodigden voor de gloednieuwe G-Star Women store in de Leidsestraat in Amsterdam. Niet alleen omdat dit de opening van de eerste G-Star Women is, maar ook omdat Doutzen de winkel officieel kwam openen. Fashionscene.nl was erbij!
Onlangs meldden we al dat
Doutzen Kroes als dance4life ambassadeur een samenwerking was aangegaan met G-Star Women by Vogue. Vandaag was de officiele opening en natuurlijk gingen wij de winkel -en natuurlijk stiekem ook het topmodel- bekijken.
Wat werd er precies gevierd? Niet alleen de opening van de eerste G-Star Women store, maar ook de exclusieve denim collectie die het team van Vogue met G-star heeft ontwikkeld en waarvan de volledige (ja!) opbrengst gedoneerd wordt aan dance4life. De collectie is tot en met 1 december te verkrijgen in de nieuwe winkel, maar ook bij De Bijenkorf. Paradepaardje uit de collectie? Wat ons betreft de chambray plissé rok die Doutzen tijdens de opening droeg!
Niet alleen Doutzen was aanwezig om de opening te vieren, ook Stacey Rookhuizen, Lieke van Lexmond, Tess Milne en styliste Chantal Bles waren van de partij.
Doutzen voordat ze de winkel officieel opende
Uiteraard was Doutzen zelf in G-star by Vogue for dance4life
Nog even poseren voor alle camera's
Waarna ook de andere bn'ers nog even op de kiek werden gezet, hier presentatrice Tess Milne in een waanzinnige outfit
Model Yfke Sturm en styliste Chantal Bles namen ook een kijkje
De collectie kun je makkelijk herkennenBeeld: Fashionscene en Yfke Sturm