Fashion

Dit zijn maar liefst 21 manieren waarop je het witte t-shirt kunt dragen

Dit zijn maar liefst 21 manieren waarop je het witte t-shirt kunt dragen

Het witte t-shirt is echt zo een basisstuk voor je garderobe. Natuurlijk kun je 'm combineren met een jeans in mooie lichte wassing met een paar sneakers eronder maar er zijn zoveel meer mogelijkheden waarop je dit item kunt dragen. 

Kun jij wel wat inspiratie gebruiken? Wij hebben maar liefst 21 coole manieren gevonden waarop je het veelzijdige witte t-shirt toe kunt passen in jouw garderobe. We durven te wedden dat je ze nog niet allemaal kent, dus laat staan uitgeprobeerd hebt. Aan de slag dus met de varianten die ook jij cool vindt!

Laat je inspireren door de onderstaande mogelijkheden. Shop hieronder meteen even onze favoriete witte t-shirts.

Crewneck Linnen Tee bij Stories.com

Maje Tinny T-shirt met ronde hals bij DeBijenkorf.nl

Basic T-shirt met V-hals bij Mango.com

Met een zwart pak en een shawltje

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Anouk Yve (@anoukyve) op

Op een slip skirt

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@aimeesong) op

Onder een geruiten trench met kickflare jeans

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Leia (@leiasfez) op

Op een zwart lederen rokje

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door RIKKE KREFTING (@rikkekrefting) op

In combinatie met een off-white jeans

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Brittany Bathgate (@brittanybathgate) op

Bij denim on denim

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Monikh Dale (@monikh) op

Onder een jurkje met kapmouwtjes

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

In combinatie met verschillende gebroken wit tinten

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Tine Andrea (@tineandreaa) op

Met een oversized blazer, zwarte broek en pastelkleurige tas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Jeanette (@_jeanettemadsen_) op

Onder een cardigan

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door María Bernad (@maria_bernad) op

Over een colletje

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door ‘Hafsah (@hafymo) op

Met een zwart-wit pak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door FUNDA CHRISTOPHERSEN (@fundachristophersen) op

Met een donkerbruine leren broek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

Onder een see-through regenjas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Oumayma Elboumeshouli (@oumaymaboumeshouli) op

Met een blazer en shorts

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

Met een beige rok met ceintuur

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Tiffany Hsu (@handinfire) op

Onder een pak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

Met een leren jasje en donkere denim

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Sylvie Mus (@sylviemus_) op

Met een top erover

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Stephanie Broek (@stephaniebroek) op

Met een gesteepte en donkere pantalon en witte schoenen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Leena Ha (@leenalghouti) op

Onder een furry coat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Erika Boldrin (@erika_boldrin) op

Beeld: Getty Images
Deel dit artikel
Back to top