Dit is hét kapsel van najaar 2018

Dit is hét kapsel van najaar 2018

De zomer is hét moment voor een korter kapsel. Kort haar is lekker luchtig en zorgt voor verfrissing tijdens warme dagen. Niet zo gek dus dat vele celebs en it-girls er juist nu voor kiezen om hun lange lokken te verruilen voor een micro-bob.

We zien de micro bob dit seizoen steeds vaker voorbij komen en er is voorspeld dat deze trend ook dit najaar lekker doorzet. De micro-bob belooft het kapsels van herfst 2018 te worden. Geen idee wat we met een micro-bob bedoelen? Beeld je dan een net wat kortere bob in die aan de bovenzijde van de nek eindigt. Wil je bovenop de trends zitten? Dan is dit hét moment om te overwegen: de schaar erin of niet? Bekijk de mooiste micro-bobs hieronder.

 

 

Een bericht gedeeld door DUA LIPA (@dualipa) op

 

Een bericht gedeeld door Rianne Meijer (@rianne.meijer) op

 

Een bericht gedeeld door Hailey Baldwin (@haileybaldwin) op

 

Een bericht gedeeld door Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) op

 

Een bericht gedeeld door Jenna Dewan (@jennadewan) op

 

Een bericht gedeeld door Lucy Hale (@lucyhale) op

 

Een bericht gedeeld door Jourdan Dunn (@jourdandunn) op

 

Een bericht gedeeld door EMMA NAJADE (@emmanajade) op

 

Een bericht gedeeld door Emma Roberts (@emmaroberts) op

 

Een bericht gedeeld door Lauren Conrad (@laurenconrad) op

 

Beeld: iStock

 

Gerelateerde Artikelen

close
Ook leuk om te lezen
Recommended article title
Zo kun je stoppen met nagelbijten
close

Zoeken op de website

close