Deze sieradentrend gaan we dit najaar allemaal dragen

Deze sieradentrend gaan we dit najaar allemaal dragen

Een nieuw seizoen vraagt om een update! En hoe kun je dat nu beter doen dan met een paar nieuwe juwelen? Waren deze zomer schelpen nog helemaal je-van-het, dit najaar gaan we voor schakels!

Krijg je de kriebels als we over schakelkettingen beginnen? Denk dan niet meteen aan de patserige ketting die je vader in de jaren tachtig droeg, want anno 2018 zijn schakelkettingen veel verfijnder. Ze werken eigenlijk voor iedereen. Hou je van klassiek? Dan is een fijne schakelketting iets voor jou. Ben je meer een fashion forward girl? Dan ga je misschien liever voor een dikkere schakelketting met een hanger. Ook heel fijn: deze trend leent zich perfect voor layering. Bekijk hieronder de mooiste inspiratie. 

 

 

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 

Een bericht gedeeld door Annarike Roberte (@annarike) op

 

Een bericht gedeeld door A Y L I N (@aylin_koenig) op

 

Een bericht gedeeld door Isabelle Marie Waldbach (@isabellemariew) op

 

Een bericht gedeeld door Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) op

 

Een bericht gedeeld door Laura Lombardi (@lauralombardi) op

 

Een bericht gedeeld door Elif Filyos (@thefashionmedley) op

 

Een bericht gedeeld door Cynthia K. Sakai (@vitafede) op

 

Een bericht gedeeld door Parpala Jewelry (@parpalajewelry) op

 

Een bericht gedeeld door THE WONDER LIST (@wonder_list) op

 

Een bericht gedeeld door j e n n i f e r z e u n e r (@jenniferzeunerjewelry) op

 

Een bericht gedeeld door bonnielangedijk (@bonnielangedijk) op

 

 Beeld: iStock

 

Gerelateerde Artikelen

close
Ook leuk om te lezen
Recommended article title
De bodywarmer is een trend en zo draag je het
close

Zoeken op de website

close