Haarverzorging

Je raadt nooit welke jaren '90 hairdo weer helemaal hot is

Je raadt nooit welke jaren '90 hairdo weer helemaal hot is

Hoewel we niet altijd terug willen kijken naar wat we vroeger droegen en qua beautyroutine aanhielden, is het verleden vaak wel de plek waar we inspiratie vandaan halen voor nieuwe trends. Vaak wordt er een twist aan gegeven om het helemaal van 'nu' te maken maar de volgende trend, is gewoon een regelrechte kopie.

We zien de laatste tijd opvallend vaak 'sliertjes haar' langs het gezicht. Celebrities die er in de jaren '90 onder andere mee wegkwamen zijn Jennifer Aniston, Britney Spears en Jennifer Love Hewitt. Anno 2019 zijn het de hedendaagse beroemdheden - lees: influencers - die aan de haal zijn gegaan met de oude hairdo. Daarnaast zijn Kim Kardashian, Emily Ratajkowski en de Hadid zusjes fan.

Bewonder de sliertjes trend anno 2019 hieronder. En, ga jij jezelf eraan wagen?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Emily Ratajkowski (@emrata) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door 🦋 (@bellahadid) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door H Ē I R (@patriciamanfield) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Blanca Miró Scrimieri (@blancamiro) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door lauren leekley (@laleekley) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Anouk Yve (@anoukyve) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Chriselle Lim 🌟 임소정 (@chrisellelim) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Emili Sindlev (@emilisindlev) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Hanna Stefansson (@hannastefansson) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Trine Kjær (@trinekjaer_) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door MARIA ALIA (@mariaalia) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Sabina Socol (@sabinasocol) op

Beeld: Getty Images
Deel dit artikel
Back to top