De mooiste beauty looks van Coachella 2017

De mooiste beauty looks van Coachella 2017

Dé plek om trends te spotten? Festivals! En waar kan dat nou beter dan op Coachella, waar afgelopen weekend het festivalseizoen van start ging. Eerder al zetten we de coolste hairlooks voor je op een rij, vandaag is het de beurt aan de mooiste make-up looks.

Dot eyeliner? Check! Paarse mascara, check! Wij zagen in de Colorado woestijn vooral felle make-up kleuren voorbijkomen. Wat ons ook opviel? Het uitbundige gebruik van sterretjes. Of je nu kiest voor één grote ster, meerdere goudkleurige sterretjes of zilveren plakkers, met sterren zit je dit seizoen zeker goed!

 

Dot Eyeliner

 

Een bericht gedeeld door Chiara Ferragni (@chiaraferragni) op

 

Purple Mascara 

 

Een bericht gedeeld door Vincent Oquendo (@makeupvincent) op

 

Stars are a thing

 

Een bericht gedeeld door Sara Sampaio (@sarasampaio) op

 

 

Een bericht gedeeld door Victoria Justice (@victoriajustice) op

 

 

Een bericht gedeeld door Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) op

 

 

Een bericht gedeeld door Talita Correa (@talita_c) op

 

All that glitter!

 

Een bericht gedeeld door Jasmine Sanders (@golden_barbie) op

 

 

Een bericht gedeeld door Frasier Sterling Jewelry (@frasiersterlingjewelry) op

 

 

Een bericht gedeeld door MARTA CARRIEDO (@martacarriedo) op

 

 

Een bericht gedeeld door Ashley Tisdale (@ashleytisdale) op

 

Big Lips

 

Een bericht gedeeld door Camila Coelho (@camilacoelho) op

 

Wat is jouw favoriete beauty look?

Gerelateerde Artikelen

close
Ook leuk om te lezen
Recommended article title
Met dit stappenplan gaat epileren nooit meer fout!
close

Zoeken op de website

close