De 9 grootste haartrends van 2017 (tot nu toe)

De 9 grootste haartrends van 2017 (tot nu toe)

We zijn nog niet eens halverwege het jaar, maar 2017 is nu al hét jaar van de haartrends. Van platinablond tot mermaid hair en van een hoge paardenstaart tot de sweatheart bangs, we zagen ze allemaal al voorbij komen dit jaar. De hoogste tijd voor een overzicht!

1. Go Platinum

 

Een bericht gedeeld door Cara Delevingne (@caradelevingne) op

2. High Ponytail

 

Een bericht gedeeld door Hailey Baldwin (@haileybaldwin) op

3. Blunt Bob

 

Een bericht gedeeld door Bella Hadid (@bellahadid) op

4. Super Sleek

 

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

5. Cher Hair

 

Een bericht gedeeld door Jourdan Dunn (@jourdandunn) op

6. Flat Waves

 

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

7. Sweatheart Bangs

 

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels) op

8. Hair Flip

 

Een bericht gedeeld door Rosie HW (@rosiehw) op

9. Mermaid Hair 

 

Een bericht gedeeld door L'Oréal Paris Hair Official (@lorealhair) op

 

Welke trend vind jij het leukst?

Beeld: Instagram @gigihadid

 

Gerelateerde Artikelen

close
Ook leuk om te lezen
Recommended article title
5 leuke weetjes over sproetjes
close

Zoeken op de website

close